Комунальна установа охорони здоров’я «Пологовий будинок №1»

Pediatric Clinic Pediatric Clinic

Комунальна установа охорони здоров’я "Пологовий будинок №1" м. Запоріжжя - клініка, що має трудові традиції та практику надання спеціалізованої медичної допомоги в акушерстві і гінекології протягом багатьох десятиліть.
В даний час лікувальний заклад має у своїй структурі стаціонар на 100 ліжок, а також амбулаторно - поліклінічні підрозділи: жіночу консультацію потужністю 215 відвідувань в зміну, відділення пренатальної діагностики та клініко-діагностичну лабораторію.
Головною метою діяльності пологового будинку є надання планової та цілодобової невідкладної медичної допомоги вагітним жінкам, породіллям та гінекологічним хворим міста Запоріжжя з використанням найбільш ефективних сучасних методів консервативного і хірургічного лікування (включаючи ендоскопічні втручання), проведення заходів щодо збереження репродуктивного здоров'я жінок, профілактики розвитку гінекологічних захворювань, в тому числі передпухлинних і пухлинних, раннього їх виявлення для надання лікувальної та реабілітаційної допомоги, організації диспансерного спостереження за вагітними жінками для збереження здоров'я матері і народження здорової дитини.

Основні завдання діяльності лікувальної установи:

  • планова і цілодобова невідкладна акушерсько-гінекологічна допомога жіночому населенню Олександрівського району;
  • цілодобова невідкладна допомога гінекологічним хворим Комунарського району;
  • планова і цілодобова невідкладна медична допомога усім вагітним жінкам міста Запоріжжя з ускладненим перебігом вагітності в термінах до 22-х тижнів вагітності;
  • невідкладна цілодобова допомога жінкам з токсико-септичними післяпологовими ускладненнями та гінекологічними гнійно-запальними захворюваннями (незалежно від району мешкання);
  • проведення дворазового ультразвукового скринінгу усім вагітним жінкам міста;
  • консультування лікарем – генетиком;
  • проведення мамографічного обстеження молочних залоз жінкам міста з наступною консультацією лікаря - мамолога.

Керівництво

Головний лікар

Денщикова Ірина Олександрівна

Заслужений лікар України

робочі дні 8:00-16:00

Адреса закладу

69063, м. Запоріжжя
вул. Святого Миколая, 27

тел./факс (061) 764-38-04
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.